Izolacja natryskowa

izolacja natryskowa

DOŚWIADCZENIE W SZEROKIM ZAKRESIE OBSŁUGI INWESTORA BUDOWLANEGO

Firma IGNAT Marek Gryglewski przez ostatnie 15 lat świadczy kompleksowe usługi ogólnobudowlane na terenie województwa Łódzkiego.
Nieustannie rozwijając i ulepszając zakres swoich prac i umiejętności, postanowiliśmy rozwinąć ofertę o izolacje natryskowe.

IGNAT MAREK GRYGLEWSKI – ROZSZERZENIE USŁUG O IZOLACJE NATRYSKOWE PIANĄ PUR

Wychodząc na przeciw wymogom rynkowym i oczekiwaniom naszych klientów, sformowaliśmy jednostkę, której specjalistyczne zadania obejmują:
ocieplanie poddaszy pianką PUR, izolacje pianą PUR budynków i termoizolacje poliuretanowo – silikonowe dachów płaskich. Siedziba firmy IGNAT mieści się w Radomsku.
Nasi klienci nadal mogą jednocześnie skorzystać z szerokiego zakresu oferowanych usług ogólnobudowlanych.
Długoletnie doświadczenie w zakresie wykończenia wnętrz, remontów domów i mieszkań, wykonywaniu elewacji budynków, a także kompleksowe wykańczanie domów nowych jak i tych starszych pozostaje do Państwa dyspozycji. Jesteśmy przygotowani na wszystkie wyzwania.

REJONY OBSŁUGI W ZAKRESIE INWESTYCJI BUDOWLANYCH ORAZ OCIEPLANIA PIANĄ PUR

Ze względu na nasze położenie geograficzne, obszar świadczenia usług budowlanych rozszerzonych o izolacje pianą PUR, obejmuje woj. łódzkie, wielkopolskie, opolskie, świętokrzyskie, małopolskie, mazowieckie.

Certyfikat Autoryzacji LALLAFOM® USA